Οικονομικός ηλεκτρονικός πίνακας αποτελεσμάτων paintball με ασύρματο ελεγκτή
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Jiaxing, Zhejiang, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Μάρκα: | LG-Linger |
| Πιστοποίηση: | CE / ROHS |
| Αριθμό μοντέλου: | LCS-10D150200RGYW |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1UNIT σε 1 χαρτοκιβώτιο / ξύλινη θήκη |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100units/ ανά μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Χρώμα LED: | Κόκκινο/Πράσινο/Κίτρινο/Λευκό | Τύπος: | LED |
|---|---|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Σίδερο | Τύπος λειτουργίας: | Ασύρματος ελεγκτής |
| PCB: | 10,6 mm πάχος | Μέγεθος ψηφίου: | 6 ίντσες + 8 ίντσες |
| Χρήση: | Υπαίθριος | Δυναμικό: | AC110V ~ 240V |
Περιγραφή προϊόντων
ΗΠίνακας αποτελεσμάτων πιντμπολΠαρέχει όλα όσα χρειάζεται ένας αγώνας πεντμπολ ∙ ρολόι παιχνιδιού, σκορ και ονόματα ομάδων ∙ όλα σε ένα εκπληκτικά μικρό αποτύπωμα.Φέρνει λειτουργικότητα προ-επίπεδου σε τομείς που ασχολούνται με τον προϋπολογισμόΑυτό που το ξεχωρίζει είναι τοενσωματωμένη χρήση τεσσάρων διακριτών χρωμάτων: κόκκινο, κίτρινο, πράσινο και λευκό- σε διάφορες περιοχές εμφάνισης, επιτρέποντας στους παίκτες και τους διαιτητές να διακρίνουν άμεσα το χρονόμετρο, το σκορ κάθε ομάδας και τα ονόματα των ομάδων χωρίς δεύτερη ματιά.
| Αριθμητικό μέγεθος | Υψόμετρο ψηφίου ((mm) | ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ | LED QTY (τμήματα) | ΔΕΣΜΟΥΣΗ |
|---|---|---|---|---|
| 4' | 124 | 75 | 42 | DC5V |
| 6' | 161 | 103 | 64 | DC5V |
| 8' | 201 | 119 | 98 | DC5V/12V |
| 10' | 254 | 152 | 140 | DC5V/12V |
| 12' | 304 | 177 | 182 | DC5V/12V |
| 15' | 381 | 216 | 245 | DC5V/12V |
| 16' | 412 | 235 | 350 | DC12V |
| 20' | 500 | 281 | 434 | DC12V |
| 24' | 600 | 350 | 581 | DC12V |
| 30' | 750 | 438 | 840 | DC12V |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επιλογή χρώματος ψηφίου (Μιαχρώμα) | Rec/Μπλε/Κίτρινο |
| Πλήρης μέγεθος | 700 mm L x 330 mm H x 90 mm T |
| Μέγεθος ψηφίου | 6'' 150mm |
| Επιλογή προϊόντος | Με θήκη από σίδηρο ή από χάλυβα |
| Φωτισμένη φωτεινότητα | 4000mcd - 9000mcd |
| Η ζωή οδηγεί | > 100000 ώρες |
| Αριθμητικά PCB | FR4 |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 1.6mm |
| Ασύρματος ελεγκτή | Ασύρματο τηλεχειριστήριο |
| Δικαίωμα επικοινωνίας | Ραδιοσυχνότητα (315 MHz) |
| Ασύρματη εμβέλεια | 10 μέτρα |
| Έλεγχος φωτεινότητας | 6 Επίπεδα |
| Ασύρματος ελεγκτής Απομακρυσμένη ενέργεια | 9V μπαταρία |
| Προσωρινή ακρυλική πλάκα | Δάχος 3 mm |
| Σιδερένιο ντουλάπι | Δάχος 1,2 mm Χαλυβουργική πλάκα |
| Τεχνολογία | Διάταξη 2 |
| Δυναμικό συνεχούς ρεύματος | DC5V / DC12V |
| Κατανάλωση ενέργειας | < 60W |
| Ζωγραφική σιδερένιας θήκης | Πίνακες για την παραγωγή χρώματος για εξωτερικούς χώρους |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως +80°C |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP67 |
| Εγγύηση | 2-4 έτη |
-
Διαστημικά έξυπνη διάταξη, μηδενική ακαταστασίαΜε μόλις 1100 χ 1000 χιλιοστά, συγκεντρώνει το χρονόμετρο, τους πίνακες σκορ και τα πάνελ με τα ονόματα των ομάδων σε μια καθαρή μονάδα, ιδανική για αγώνες όπου κάθε εκατοστό έχει σημασία.
-
Τέσσερα χρώματα ενσωματωμένα, όχι προαιρετικάΤο κόκκινο, το κίτρινο, το πράσινο και το λευκό έχουν μόνιμα ανατεθεί σε διαφορετικές ζώνες δεδομένων, μετατρέποντας τις σύνθετες πληροφορίες αντιστοίχισης σε μια ευδιάκριτη διεπαφή με κωδικό χρώματος.
-
Κάτω από 1.000 δολάρια Ω Αληθινή αξία∆ Επιτυγχάνεται αυτό που πολλοί θεωρούσαν αδύνατο: ένα πλήρες, πολύχρωμο, έτοιμο πίνακα αποτελεσμάτων με το όνομα της ομάδας σε τιμή που οι μικρές επιχειρήσεις μπορούν πραγματικά να αντέξουν οικονομικά.
-
Σκληρό και έτοιμο για δράσηΣχεδιασμένο για το εξωτερικό περιβάλλον του paintball, με υψηλής ορατότητας τμήματα χρώματος που κόβουν το φως του ήλιου, λάσπη και απόσταση.
Ε1: Πώς ακριβώς χρησιμοποιούνται τα τέσσερα χρώματα στον πίνακα σκορ;
Α1:Το κόκκινο δείχνει τον χρονοδιακόπτη αντίστροφης μέτρησης του αγώνα. Το πράσινο δείχνει το σκορ μιας ομάδας, το κίτρινο το σκορ του αντιπάλου. Το λευκό προορίζεται για τα ονόματα των ομάδων.Αυτή η σταθερή χρωματική χαρτογράφηση εξαλείφει την σύγχυση ̇ δεν χρειάζεται να διαβάζετε μικρές ετικέτες κατά τη διάρκεια ταχείων παιχνιδιών.
Ε2: Δεν θα είναι 1100mm x 1000mm πολύ μικρό για τους παίκτες να διαβάσουν από την άλλη πλευρά του πεδίου;
Α2:Οι ζώνες υψηλής αντίθεσης χρώματος και τα βελτιστοποιημένα μεγέθη των ψηφίων εξασφαλίζουν καθαρή ορατότητα από τυπικές αποστάσεις εμπλοκής paintball.Τα τέσσερα χρώματα βοηθούν επίσης τους παίκτες να βρίσκουν ταχύτερα τις πληροφορίες που χρειάζονται, αντισταθμίζοντας τον συμπαγές συντελεστή μορφής.
Ε3: Μπορεί να λειτουργήσει αυτός ο πίνακας χωρίς να είναι συνδεδεμένος σε μια πρίζα του τοίχου;
Α3:Εκτός από την κανονική τροφοδοσία με εναλλασσόμενο ρεύμα, υποστηρίζει εξωτερική λειτουργία μπαταρίας ιδανική για προσωρινές εγκαταστάσεις τουρνουά, απομακρυσμένα γήπεδα γκολφ, ή οποιαδήποτε τοποθεσία όπου η λειτουργία καλωδίων ηλεκτρικής ενέργειας είναι πρακτική.
Ε4: Η τιμή κάτω των 1.000 δολαρίων σημαίνει ότι οι γωνίες έχουν μειωθεί στην αντοχή;
Α4:Η εξοικονόμηση κόστους προέρχεται από το συμπαγές, ολοκληρωμένο σχεδιασμό και την αποδοτική κατασκευή, όχι από την ποιότητα κατασκευής.Το σπίτι και τα στοιχεία εμφάνισης χρώματος είναι φτιαγμένα για να αντέχουν τις επιπτώσεις του paintball, έκθεση σε καιρικές συνθήκες και συχνή μεταφορά.




