16 ιντσών / 20 ιντσών Κίτρινο Χρώμα 2026 Νέος Πίνακας Σκορ Κρίκετ
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Jiaxing, Zhejiang, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Μάρκα: | LG-Linger |
| Πιστοποίηση: | CE / ROHS |
| Αριθμό μοντέλου: | LCS-19D400Y |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1UNIT σε 1 χαρτοκιβώτιο / ξύλινη θήκη |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100units/ ανά μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Χρώμα LED: | κίτρινο χρώμα | Τύπος: | Κρίκετ - Πίνακας αποτελεσμάτων |
|---|---|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | σιδερένιο ντουλάπι | Τύπος λειτουργίας: | Κουτί κουμπιών PVC - Ασύρματος τύπου |
| PCB: | FR4 | Μέγεθος ψηφίου: | 400 χλστ |
| Χρήση: | Υπαίθριος | Split - Τύπος: | 1200mm L * 2250mm /C |
| Επισημαίνω: | 16 ιντσών πίνακας σκορ του κρίκετ,20 ιντσών πίνακας αποτελεσμάτων τύπου διαχωρισμού,κίτρινο πίνακα σκορ του κρίκετ 2026 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Το 16 ιντσών και 20 ιντσών κίτρινο χρώμα 2026 νέο split-τύπου πίνακα σκορ του κρίκετ διαθέτει ένα καινοτόμο τρισδιάστατο split σχεδιασμό.το μοντέλο αυτό χωρίζεται σε τρία ξεχωριστά κουτιάΑυτή η δομή τριών τμημάτων είναι ειδικά σχεδιασμένη για να κάνει την μεταφορά ευκολότερη και πιο οικονομική.μειώνει σημαντικά τα έξοδα αποστολής και ελαχιστοποιεί τον κίνδυνο ζημιών κατά τη διαμετακόμισηΜετά την παράδοση, οι πελάτες μπορούν απλά να συναρμολογήσουν οι ίδιοι τα τρία κομμάτια. Η διαδικασία συναρμολόγησης είναι απλή, δεν απαιτεί ειδικά εργαλεία ή τεχνικές δεξιότητες.και απαιτεί πολύ λίγο χρόνο ή προσπάθειαΓια τα υπερμεγέθη πίνακα αποτελεσμάτων, αυτό το τρισδιάστατο σπιτ-σόου αντιπροσωπεύει μια έξυπνη και πρακτική λύση που εξισορροπεί την φορητότητα με τη λειτουργικότητα στο πεδίο.
ΔΙΚΑΛΗΤΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟ
| Αριθμητικό μέγεθος | Υψόμετρο ψηφίου ((mm) | ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ | LED QTY (τμήματα) | ΔΕΣΜΟΥΣΗ |
|---|---|---|---|---|
| 4' | 124 | 75 | 42 | DC5V |
| 6' | 161 | 103 | 64 | DC5V |
| 8' | 201 | 119 | 98 | DC5V/12V |
| 10' | 254 | 152 | 140 | DC5V/12V |
| 12' | 304 | 177 | 182 | DC5V/12V |
| 15' | 381 | 216 | 245 | DC5V/12V |
| 16' | 412 | 235 | 350 | DC12V |
| 20' | 500 | 281 | 434 | DC12V |
| 24' | 600 | 350 | 581 | DC12V |
| 30' | 750 | 438 | 840 | DC12V |
ΕΠΙΤΑΛΕΙΑ
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επιλογή χρώματος ψηφίου (Μιαχρώμα) | Κίτρινο |
| Πλήρης μέγεθος | 3600mm L x 2250mm H x 90mm T |
| Μέγεθος ψηφίου | 16'' 400mm |
| Επιλογή προϊόντος | Με θήκη από σίδηρο ή από χάλυβα |
| Φωτισμένη φωτεινότητα | 4000mcd - 9000mcd |
| Η ζωή οδηγεί | > 100000 ώρες |
| Αριθμητικά PCB | FR4 |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 1.6mm |
| Ασύρματος ελεγκτή | Ασύρματο κουτί ελέγχου |
| Δικαίωμα επικοινωνίας | Ραδιοσυχνότητα (470 MHz / 433 MHz) / RS485 |
| Ασύρματη εμβέλεια | > 250 μέτρα |
| Έλεγχος φωτεινότητας | 6 Επίπεδα |
| Ασύρματος ελεγκτής Απομακρυσμένη ενέργεια | 1.5V AAA Αλκαλική μπαταρία / 9V μπαταρία |
| Προσωρινή ακρυλική πλάκα | Δάχος 8 mm |
| Σιδερένιο ντουλάπι | Δάχος 1,2 mm Χαλυβουργική πλάκα |
| Τεχνολογία | Διάταξη 2 |
| Δυναμικό συνεχούς ρεύματος | DC5V / DC12V |
| Κατανάλωση ενέργειας | < 60W |
| Ζωγραφική σιδερένιας θήκης | Πίνακες για την παραγωγή χρώματος για εξωτερικούς χώρους |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως +80°C |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP67 |
| Εγγύηση | 2-4 έτη |
Βασικά χαρακτηριστικά:
1Τριπτυχής σχεδιασμός για ασφαλέστερη μεταφορά
Σε αντίθεση με τα παραδοσιακά μεγάλα πίνακα αποτελεσμάτων που αποστέλλονται ως μία ενιαία ογκώδης μονάδα, αυτό το μοντέλο χωρίζεται σε τρία ξεχωριστά κουτιά.καθώς οι μικρότερες μεμονωμένες συσκευασίες είναι ευκολότερες στη διαχείριση, στοίβασε και προστάτεψε.
2Λιγότερα έξοδα αποστολής
Με την αποφυγή των υπερμεγεθών των συσκευασιών, το σχέδιο των τριών κιβωτίων είναι κατάλληλο για πιο οικονομικές τιμές μεταφοράς.Οι πελάτες εξοικονομούν σημαντικά σε διεθνείς ή μεγάλες αποστάσεις σε σύγκριση με την παραγγελία ενόςΜεγάλο, μονοκομμένο πίνακα σκορ.
3Εύκολη συναρμολόγηση επί τόπου
Τα τρία κομμάτια φτάνουν έτοιμα για απλή αυτοσυναρμολόγηση.που επιτρέπει στους χρήστες να μεταβούν από τη λειτουργία του κουτιού στη λειτουργία της πλατείας σε λίγα λεπτά.
4Ιδανικό για υπερμεγέθη πίνακα αποτελεσμάτων
Για τους μεγάλους πίνακες σκορ του κρίκετ που διαφορετικά θα ήταν πρακτικά απίθανο να αποσταλούν και να εγκατασταθούν, αυτό το σπιτ σχήμα τριών κομματιών είναι μια αλλαγή παιχνιδιού.Συνδυάζει το μέγεθος οθόνης επαγγελματικού επιπέδου με τη βολική λειτουργία, καθιστώντας την εξαιρετική επιλογή για συλλόγους και εγκαταστάσεις που χρειάζονται ένα μεγάλο πίνακα αποτελεσμάτων χωρίς τους υλικούς πονοκεφάλους.
1Ε: Γιατί ο πίνακας αποτελεσμάτων χωρίζεται σε τρία κομμάτια αντί για δύο;
Α: Η σχεδίαση των τριών κομματιών είναι βελτιστοποιημένη για την αποτελεσματικότητα της μεταφοράς.κάθε πακέτο παραμένει εντός των ασφαλέστερων και πιο οικονομικών διαστάσεων αποστολήςΗ τρισδιάστατη διαίρεση αυτή ελαχιστοποιεί τον κίνδυνο ζημιών, μειώνει το κόστος μεταφοράς και διευκολύνει τον χειρισμό σε κάθε στάδιο από την αποθήκη μέχρι το φορτηγό παράδοσης στο χωράφι σας.
2Ε: Η συναρμολόγηση είναι δύσκολη; Οι πελάτες χρειάζονται ειδικά εργαλεία ή κατάρτιση;
Η διαδικασία συναρμολόγησης έχει σχεδιαστεί για να είναι απλή και φιλική προς το χρήστη.,Οι περισσότεροι πελάτες μπορούν να ολοκληρώσουν την συναρμολόγηση μέσα σε λίγα λεπτά και να έχουν την πίνακα αποτελεσμάτων έτοιμη για χρήση αμέσως.
3Ε: Πώς το σχέδιο των τριών κομματιών μειώνει το κόστος αποστολής;
Α: Τα έξοδα αποστολής καθορίζονται σε μεγάλο βαθμό από τις διαστάσεις του πακέτου (ογκομετρικό βάρος) και από το αν ένα πακέτο υπερβαίνει ορισμένα κατώτατα όρια μεγέθους.που προκαλούν υπερμεγέθη χρεώσεων μεταφοράςΜε τη διαίρεση του πίνακα αποτελεσμάτων σε τρία ξεχωριστά, συμπαγή κουτιά, κάθε κουτί παραμένει εντός των τυποποιημένων διαστάσεων αποστολής, με αποτέλεσμα να μειωθούν σημαντικά τα συνολικά έξοδα μεταφοράς.
4Ε: Είναι αυτό το σχέδιο τριών κομματιών μόνο για πίνακες σκορ του κρίκετ;
Α: Ενώ αυτό το μοντέλο έχει σχεδιαστεί ειδικά για το κρίκετ, η ιδέα των τριών κομματιών είναι μια έξυπνη λύση για οποιοδήποτε υπερμεγέθη φορητό πίνακα αποτελεσμάτων.Για τους πελάτες που χρειάζονται μεγάλη οθόνη, είτε για κρίκετ, ποδόσφαιρο, μπέιζμπολ ή άλλα αθλήματα ̇ αυτή η προσέγγιση προσφέρει την τέλεια ισορροπία μεταξύ ενός μεγάλου, ευανάγνωστου πίνακα αποτελεσμάτων και πρακτικής, οικονομικά αποδοτικής αποστολής.
5Ε: Για ποιον είναι κατάλληλος αυτός ο πίνακας;
Α: Αυτός ο πίνακας αποτελεσμάτων είναι ιδανικός για συλλόγους κρίκετ, σχολεία, ερασιτεχνικά πρωταθλήματα και ακαδημίες εκπαίδευσης που χρειάζονται ένα μεγάλο,διαφανής οθόνη αλλά δεν θέλουν τα υψηλά έξοδα αποστολής και τις υλικοτεχνικές προκλήσεις που σχετίζονται με παραδοσιακά ένα κομμάτι πίνακες αποτελεσμάτωνΕίναι επίσης μια μεγάλη επιλογή για εγκαταστάσεις με περιορισμένο χώρο αποθήκευσης, καθώς τα τρία κομμάτια μπορούν να αποθηκευτούν πιο εύκολα από μια γιγάντια μονάδα.



